zoufalirybari.cz

Delphin Feederové rameno Atoma ProfiArm

Tento kvalitní a levný produkt Delphin Feederové rameno Atoma od skvělého a známého výrobce Delphin seženete právě dnes v bezva akci! Akční cena 1 173 Kč.
EAN: 8586018492157
Delphin Feederové rameno Atoma ProfiArm
Ověřit dostupnost »
Značka: Delphin
1 173

Důmyslně navržené, extra stabilní feederové rameno, které potěší i náročné příznivce této rybolovné techniky.

Důmyslně navržené, extra stabilní feederové rameno, které potěší i náročné příznivce této rybolovné techniky.

Jeho základ tvoří masivní hliníková konstrukce s trojúhelníkovým profilem, doplněná o spoje z velmi pevného a odolného plastu. Taková kombinace zaručuje kvalitu a dlouhou životnost produktu.

Díky univerzálnímu závitu, kterým disponuje, máte jistotu, že na něj bude pasovat každý standardně vyráběný držák prutů na trhu. Výška konektoru pro držák lze také nastavit podle potřeby pomocí šroubu. Rameno je teleskopické díky čemuž lze nastavit jeho délku v rozmezí 110-210cm. Jeho nekompromisní stabilitu podtrhuje teleskopická podpěra s nastavitelnou délkou 40-75 cm.

ProfiARM tak můžete nastavit do různého úhlu, ať už se rozhodnete chytat se špičkami prutů vysoko vzhůru nebo těsně nad vodní hladinou. Tyto vlastnosti z něj dělají neuvěřitelně variabilní a stabilní produkt. Upevňování k feederovému křeslu je zajištěno pomocí robustních masivních klipů, které budou dokonale pasovat na křeslo ATOMA BaseRace, ale také na většinu konkurenčních křesel na trhu.

Stabilita, pevnost a kvalita, to jsou základní parametry, díky kterým se na ProfiARM můžete spolehnout.

Technické parametry:

  • Celková délka: 110-210cm
  • Délka rozpěry: 40-70cm
  • Průměr úchytu: 25-36mm
  • Hmotnost: 1,5kg