Delphin Feeder držák Atoma Bend

Unikátní a oblíbený výrobek Delphin Feeder držák Atoma od známého výrobce Delphin snadno můžete získat aktuálně na našich stránkách za nejnižší cenu. Nyní pořídíte za 287 Kč. EAN: 8586018492201
Delphin Feeder držák Atoma Bend
Značka: Delphin
287 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Delphin Atoma BEND je navržen jako držák prutů při lovu feederovou technikou. Disponuje úchytem s variabilním průměrem 25, 30 a 36 mm díky čemuž pasuje téměř na všechny křesla na trhu.

Delphin Atoma BEND je navržen jako držák prutů při lovu feederovou technikou. Disponuje úchytem s variabilním průměrem 25, 30 a 36 mm díky čemuž pasuje téměř na všechny křesla na trhu. Výhoda úchytu spočívá také v tom, že je opatřen klipem, díky kterému není nutné pokaždé sundávat z křesla celý systém. Jednoduše stačí odjistit klip a vytáhnout držák, zatímco úchyt zůstává připraven na křesle pro další lov. Devizou tohoto úchytu je také to, že je stejný u několika držáků ze série ATOMA. Díky tomu je možné držáky mezi sebou podle potřeby měnit bez nutnosti odmontování celého úchytu.

Samotný držák je opatřen černou a měkkou EVA pěnou, která zabraňuje možnosti poškození prutu. Díky jejímu nepravidelnému, zvlněnému tvaru prut vždy výborně sedí na svém místě. Držák navíc disponuje univerzálním závitem, do kterého lze našroubovat například větší držák a může tak posloužit jako konektor, resp. krátké prodlužovací rameno.

Technické parametry:
  • Celková délka: 230mm
  • Průměr: 28mm
  • Průměr úchytu: 25, 30, 36mm