zoufalirybari.cz

Delphin CarbonIX 3T 3000

Často hledaný produkt Delphin CarbonIX 3T od společnosti s dlouholetou tradicí Delphin můžete koupit v naší online nabídce ve výprodejové akci. Levně za cenu 1 121 Kč.
EAN: 8586018013659
Delphin CarbonIX 3T 3000
Ověřit dostupnost »
Značka: Delphin
1 121

Kompaktní naviják s přední brzdou, vyznačující se vynikajícím poměrem ceny a výkonu. CARBONIX na první pohled zaujme svým inovativním provedením s jedinečným designem.

Kompaktní naviják s přední brzdou, vyznačující se vynikajícím poměrem ceny a výkonu. CARBONIX na první pohled zaujme svým inovativním provedením s jedinečným designem. Ten nespočívá jen v elegantním barevném provedení, ale zejména v konturách těla a specifickém frézování cívky.

To však není všechno! Samotné tělo navijáku je vyrobeno z karbonu, což zaručuje jeho nízkou hmotnost a vysokou pevnost či odolnost vůči mechanickému poškození. O redukci hmotnosti se v tomto případě starají i odlehčené části jako cívka, rotor či klička. Právě tyto parametry řadí CARBONIX na úroveň podstatně dražších modelů.

Díky svým rozměrům a třem různým velikostem je ideální na přívlač, ale také feeder či plavanou. O plynulý chod se stará spolehlivý mechanismus se šesti kuličkovými ložisky (5+1) a převodovým poměrem 5.1:1.

Kovová klika je osazena pogumovaným madlem, díky čemuž je velmi příjemná na dotek a svým ergonomickým tvarem ideálně sedne mezi prsty.

Ke každé velikosti navijáku lze dle potřeby dokoupit samostatné kovové cívky.

Kapacita navijáku mm/m: 0.14/257, 0.18/156, 0.20/120

Převodový poměr: 5.1:1

Počet ložisek: 5+1

Hmotnost: 230g