zoufalirybari.cz

Delphin Boty TYRE X – 41

Kvalitní produkt Delphin Boty TYRE X od top výrobce Delphin snadno můžete pořídit tady a teď právě za outletovou cenu. Momentálně k dispozici za 1 372 Kč.
EAN: 8586018013949
Delphin Boty TYRE X - 41
Ověřit dostupnost »
Značka: Delphin
1 372

Delphin TYRE X jsou boty splňující požadavky pohodlné obuvi, která vám výborně poslouží, ať se vypravíte k vodě, na turistiku, či běžné procházky přírodou

Delphin TYRE X jsou boty splňující požadavky pohodlné obuvi, která vám výborně poslouží, ať se vypravíte k vodě, na turistiku, či běžné procházky přírodou. Jsou vhodné pro celoroční nošení, ale své hlavní využití najdou zejména v přechodném, jarním či podzimním období.

Speciálně navržený dezén podrážky minimalizuje možnost uklouznutí a napomáhá tak překonávání různých terénních nerovností. Vrchní část boty je vyrobena z velmi pevné a odolné látky, která zajišťuje ochranu nohy vůči ostrým předmětům či vlhkosti. Po bocích prošitý jazyk zamezuje nepříjemnému, krátkodobému průniku vody dovnitř boty. Poutko v zadní části usnadňuje zouvání či rychlé obouvání během nočních záběrů.

Díky modernímu designu s hnědočerným provedením budou boty TYRE X ideálním doplňkem vašeho rybářského či outdoorového outfitu.