zoufalirybari.cz

Deeper Pouzdro Winter Smartphone Case – Malé

Kvalitní a žádaný výrobek Deeper Pouzdro Winter Smartphone Case - od skvělého a známého výrobce Deeper máte možnost získat aktuálně na našich stránkách téměř zdarma! Momentálně v akci za 649 Kč.
Deeper Pouzdro Winter Smartphone Case - Malé
Ověřit dostupnost »
Značka: Deeper
649

Zimní pouzdro na smartphone Deeper je jediné pouzdro na smartphone vyvynuté speciálně pro rybaření v zimě. 

Zimní pouzdro na smartphone Deeper je jediné pouzdro na smartphone vyvynuté speciálně pro rybaření v zimě. Pouzdro poskytuje úplnou izolaci pro váš smartphone a powerbanku, což umožňuje dobíjení i při rybaření. Sluneční clona zajišťuje dobrou viditelnost i za slunečného počasí. Pouzdro je odolné proti stříkající vodě.

 

Prodlužte výdrž baterie svého smartphonu na ledu

Kontrolujete na svém smartphonu mapy, abyste našli to nejlepší místo? Provádíte synchronizaci s bezdrátovým ukazatelem, jako je Deeper? Ať už je používáme jakkoli, smartphony jsou teď při lovu na dírkách naším nezbytným vybavením.

A všichni víme, jak rychle se baterie telefonu vybíjí při nízkých teplotách.

Na Zoufalí rybáři najdete velké množství rybářského vybavení za bezvadné ceny. Kupte si rybářské potřeby, pruty, navijáky, nástrahy od známých výrobců rybářských potřeb. Naše heslo zní – s námi chytnete vše. Pořiďte si kvalitní rybářské potřeby a načerpejte inspiraci v našem rybářském magazínu. Zoufalí rybáři nakonec nebudete.

© 2023, Copyright Vyhledávač rybářských potřeb