zoufalirybari.cz

Cygnet Tyčová bójka se světýlkem Marker Pole Kit 6,5m inc Spot Marker – Blue

Vysoce kvalitní produkt Cygnet Tyčová bójka se světýlkem Marker Pole Kit od našeho výrobce Cygnet snadno můžete sehnat zde teď právě za příznivou cenu! Aktuálně v akci za 2 209 Kč.
EAN: 5060461949695
Cygnet Tyčová bójka se světýlkem Marker Pole Kit 6
Ověřit dostupnost »
Značka: Cygnet
2 209

Tyto bójky byly speciálně vyvinuty pro umístění na dno a označení lovných míst, překážek nebo mělčin, kterým se potřebujete vyhnout.

Tyto bójky byly speciálně vyvinuty pro umístění na dno a označení lovných míst, překážek nebo mělčin, kterým se potřebujete vyhnout. Díky bójkám pak můžete přesně pokládat své montáže na krmné místo s naprostou přesností. Na rozdíl od H-bójek přes „tyčovku“ vlasec jednoduše sklouzne a vy se tak nemusíte bát, že by se vám do ní ryba zamotala nebo se vám posunula bójka z lovného místa. Díky speciálnímu kloubu na spodní straně se bójka při přejetí vlasce jednoduše sklopí a potom se vrátí do původní poloha. Všechny spoje byly precizně udělány tak, aby nemohlo dojít k zaseknutí vlasce mezi jednotlivými díly. Vrchní díl má větší průměr než ostatní díly, díky čemuž je bójka vždy kolmo vzhůru. Na tomto díle se dále nachází dva reflexní pruhy, které jsou v noci při použití dost silného světla viditelné i na vzdálenost přes 200 m. Víčko na vrchní straně se dá odšroubovat a nahradit světlem Cygnet Auto Spot Marker Light. Jakmile se začne stmívat, světlo se automaticky spustí a při rozednění se opět samo vypne. Světlo je vybaveno velmi výkonnou LED diodou a je tak viditelné i na dlouhé vzdálenosti. Jednotlivé díly na sebe jednoduše našroubujete. Pomocí prodlužovacího dílu o délce 0,5 m si můžete přesně nastavit délku bójky.

Závaží k bójce je dodáváno samostatně – kompatibilní se závažím Cygnet 1KG Marker Pole Weights, které se připevní na úchyt na spodní straně bójky. Při použití na větší hloubce nebo velkém větru je možné použít více závaží najednou.

Vlastnosti produktu

  • velmi výkonná LED dioda se automaticky zapíná při stmívání a vypíná při rozednění (napájeno pomocí 2× AAA baterií – není součástí balení)
  • skvělá pomůcka pro přesné označeni vašeho lovného místa, nejen při zavážení
  • navržena tak, abyste ji mohli bez obav nechat na lovném místě, nehrozí u ní zamotání vlasce
  • dva reflexní pruhy na vrchním dílu, v noci viditelné na vzdálenost až přes 200 metrů při použití silného světla
  • jednotlivé díly jsou velmi pružné a odolné, takže nehrozí zlome