zoufalirybari.cz

Chyť a pusť Pelety Red Halibut v lososovém oleji 500ml – 15mm

Povedený produkt Chyť a pusť Pelety Red Halibut v od značky se zárukou kvality Chyť a pusť lze pořídit již dnes za akční cenu! Právě teď za cenu 159 Kč.
Chyť a pusť Pelety Red Halibut v lososovém oleji 500ml - 15mm

Jedná se o kvalitní pelety zalité lososovým olejem.

Jedná se o kvalitní pelety zalité lososovým olejem.

Tradiční a osvědčené halibut pelety pro sladkovodní rybolov. Jsou vyrobeny z nejkvalitnějších rybích mouček a rybího oleje. S oblibou je rybáři používají při lovu kaprů, sumců a parem. Z pelet se do vody postupně uvolňuje rybí olej a drobné částečky krmiva, na krmném místě zanechávají pachovou stopu, což dokáže přilákat ryby i z velké dálky. Doba rozpadu je přibližně 6-10hodin, to závisí zejména na teplotě vody a aktivitě ryb.

Je to velmi hustá polotekutá směs, vznikající jako další produkt při zpracování lososového oleje – odstředěná pevná složka po vylisování oleje z ryb. Je to směs pevných částic a oleje z těl lososů, takže vzniká  tekutá, hustá hmota.  Má silný rybí pach, medovitou konzistenci a sytě tmavě hnědou barvu. Zahřátím na cca 40 °C tekutina více zkapalní a je lépe zpracovatelná i bez ředění. Po styku s vodou klesá ke dnu, kde se jen velmi pomalu rozptyluje, čehož se velmi dobře využívá při dipování nástrah. Tip na použití:   Tato tekutá směs je špatně ředitelná vodou. Vynikající přísada do chytacích i vnadících těst a na výrobu boilies, pelet, granulí aj.. Perfektní věc na macerování ( namáčení ) boilies. Silně zvýrazní rybí pach a tím i vnadící účinek!

Pelety jsou namacerované lososovým protejnem pro jejich ještě větší atraktivitu. 

Složení:

rybí moučka, rybí olej, pšenice, pšeničný a kukřičný lepek, živočišný tuk

Deklarace:

protein 40%, tuk 20%, vláknina 1,5%, fosfor 0,9%, popel 7%, vápník 1,1%, sodík 0,9%

Obsah doplňkových látek v 1kg

vitamin A 10 000 m.j., vitamin D3 2 000 m.j., vitamin E (alfatokoferol) 200 mg, vit.C 150 mg