Chyť a pusť Pelety kukuřičné CSL s dírou 3,6kg – 15mm

Zajímavý produkt Chyť a pusť Pelety kukuřičné od značky s dlouholetou historií Chyť a pusť jednoduše seženete právě teď v naší nabídce za výborné peníze! Akční ceny již od 320 Kč. EAN: 8595615400281
Chyť a pusť Pelety kukuřičné CSL s dírou 3
Značka: Chyť a pusť
320 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Kapři je velice rádi vyhledávají pro jejich specifickou vůni pražených kukuřičných zrn.

Kapři je velice rádi vyhledávají pro jejich specifickou vůni pražených kukuřičných zrn.

U nás máte 100% jistotu, že vždy koupíte čerstvé pelety. Pelety si necháváme vyrábět dle našich receptur. Výrobek byl dlouhodobě testován na tuzemských i zahraničních svazových revírech s našimi testery i řadovými rybáři s velmi dobrými výsledky.

Vyrobeno dle originální receptury.

Pelety CSL s dírou jsou stavěny jako celoročně použitelná návnada pro kaprovité ryby a nástraha k jejich lovu. Svým složením zajišťují vysokou výživnou hodnotu a vyznačují se rychlou účinností. Pelety jsou vhodné k dlouhodobému vnadění, mohou se použít jako nástraha na místo boiliesu a nebo v kombinaci s ním. Rozpad CSL pelet je závislý na teplotě vody a pohybuje se od 5 – 8 hodin.Kapři je velice rádi vyhledávají pro jejich specifickou vůni pražených kukuřičných zrn. CSL pelety je velmi vhodné zatraktivnit CSL Corminem.

Doba rozpadu těchto pelet závisí na teplotě vody a pohybuje se až 8 hodin.

  • Barva: Žlutá
  • Určení: Určeno jako nástraha a návnada k lovu ryb. POUZE PRO RYBY!

Složení: NL- látky 26%, uhlohydráty 40%, mléčné deriváty 15%, CSL Likér koncentrát 8%, olej lososový zimní 2%, sojový protein 3%, aminokyseliny, vitamíny, minerály, sladidlo, vlhkost max 8%.

Vyrobenu v EU

Doporučujeme zakoupit k peletám peletové zarážky.