zoufalirybari.cz

Chyť a pusť Partiklový mrak 5kg – Chilli

Tento designový výrobek Chyť a pusť Partiklový mrak od společnosti s dlouholetou tradicí Chyť a pusť pohodlně dostanete u nás v bezva akci. Pouze nyní za 359 Kč.
EAN: 8595615403909
Chyť a pusť Partiklový mrak 5kg - Chilli

Jedná se o kukuřičná zrna vařená v páře, kdy je zachována přirozená chut a vůně. Jedná se o nejšetrnější způsob tepelné úpravy. 

Jedná se o kukuřičná zrna vařená v páře, kdy je zachována přirozená chut a vůně. Jedná se o nejšetrnější způsob tepelné úpravy.  Co je ale nejdůležitější je, že nedochází ke ztrátě živin v důsledku vyvaření ve vodě!

Tato klasická návnada stále funguje, stačí vybrat z pytlíku a přidat k vaší vybrané krmné směsi, a nebo s ní zakrmit samostatně. K dispozici je verze se samotnou kukuřicí, nebo partiklový mix obsahující směs semen.

Partikl má jemně nakyslou chuť, která je způsobena přidáním malého množství Kyseliny mravenčí. Kyselina slouží jako konzervant a zároveň jako atraktor pro ryby. Mrak, který se vytvoří po dopadu na dno, rychle láká ryby na lovné místo. Vhodné kombinovat s peletami, které již najeté ryby udrží déle na místě.