zoufalirybari.cz

Chyť a pusť Method peletky + booster 2mm 500g – Česnek

Tento exkluzivní kus Chyť a pusť Method peletky + booster od našeho známého výrobce Chyť a pusť lze získat zrovna dneska opravdu levně. Zrovna nyní za cenu 179 Kč.
Chyť a pusť Method peletky + booster 2mm 500g - Česnek

Velice oblíbené 2mm peletky s boostrem s tejné příchutě. Výborně jak pro použití do PVA nebo po navlhčení do method feedrového krmítka.

Velice oblíbené 2mm peletky s boostrem s tejné příchutě. Výborné jak pro použití do PVA nebo po navlhčení do method feedrového krmítka. 

Rybaření s našimi Method peletkami vždycky voní úspěchem! Vyzkoušejte naše pestré příchutě: česnek, chilli, kukuřice, ryba a natural mix. Každá příchuť byla pečlivě vyvinuta tak, aby co nejlépe oslovila rybí smysly a zvýšila vaše šance na úspěšný úlovek.

Method peletky jsou vyrobeny z kvalitních ingrediencí s ohledem na rybářské potřeby. Jsou snadno použitelné a ideální pro techniku Method feeder nebo do PVA. 

Nezáleží na tom, zda jste začátečníkem nebo zkušeným rybářem, method peletky jsou skvělým doplňkem vaší rybářské výbavy. Přineste si s nimi dobrodružství na vodu a zažijte nezapomenutelné chvíle rybaření s našimi chutnými a účinnými method peletkami.