zoufalirybari.cz

Carp Time G.B.U. Boilies SQUID 77 – 20mm 1000g

Super produkt Carp Time G.B.U. Boilies SQUID 77 od společnosti se zárukou kvality Carp Time jde získat zde teď právě za neuvěřitelně výhodnou cenu. Teď v akci 729 Kč.
Carp Time G.B.U. Boilies SQUID 77 - 20mm 1000g

Doslova
magická
zbraň
na
velké
kapry.
SQUID
77
je
naprostá
špička
mezi
olihňovým
boilies!

Doslova magická zbraň na velké kapry. SQUID 77 je naprostá špička mezi olihňovým boilies!

SQUID 77 – proč právě 77? Rok 1977 bývá obecně považovaný za vznik punku a jelikož jsem letitým milovníkem tohoto hudebního stylu, nesmí v mé „garáži“ chybět nástraha s podobným názvem. S olihňovým boilies jsem se pral poměrně dlouhou dobu, než mi to vše nakonec sedlo jako „prdel na hrnec.“ Na první nához mi na SQUID 77 přišel šupináč 20.70kg. Podobnou zkušenost jsem měl i když jsem vůbec poprvé do vody nahodil vlastně vyrobený prototyp LBE-1. Také mi hned po 30 min přišla na Labi dvacka.

Tyhle události beru jako znamení a tak jsem si touhle kuličkou opravdu jistý. Je v ní znovu jenom to nejlepší. Naleznete zde velké množství olihňové moučky a stejně tak předtrávené rybí moučky, která bývá obecně považovaná za nejlepší rybí moučku vůbec. Ve směsi naleznete ještě další rybí moučku, velkou porci robin redu, naprosto skvělý olihňový extrakt, který je zastoupený také v nadstandartním množství a kromě dalších špičkových surovin nechybí také pořádná dávka chilli.

To vše dolaďuje podle mého nejlepší olihňová esence na trhu z UK, kterou jsem ještě mírn natáhnul další esencí a vybrané tekuté potravy. Vše dohromady pak vytváří dokonalou olihňovou zbraň. A vy přece víte, že kapři oliheň milují 🙂