zoufalirybari.cz

Carp ´R´ Us Rovnátko dlouhé patentka Mouthsnagger Dragonfly Larvae – Black

Tento exkluzivní výrobek Carp ´R´ Us Rovnátko dlouhé patentka Mouthsnagger od značky s dlouholetou historií Carp ´R´ Us máte možnost získat v naší internetové nabídce za extra cenu! Aktuálně za super cenu 139 Kč.
Carp ´R´ Us Rovnátko dlouhé patentka Mouthsnagger Dragonfly Larvae - Black

Na speciální požadavky českých kaprařů Carp ´R´Us přináší opět exkluzivně také nové transparentní provedení Mouhtsnaggerů!  

Na speciální požadavky českých kaprařů Carp ´R´Us přináší opět exkluzivně také nové transparentní provedení Mouhtsnaggerů!

Mouthsnaggery vlétly na trh jako tornádo. Jsou velmi snadno použitelnou náhradou za smršťovací hadičku. Vylepšují rotaci háčku v momentě, když kapr zkouší vyplivnout pozřenou nástrahu. Nabízíme je ve dvou verzích – patentka (Dragon Fly Larvae) nebo jako červ (Maggot) – tedy oboje jako potrava, kterou kapři milují. Snadno je navlečete na jakýkoliv háček s rovným nebo dovnitř zahnutým očkem ve všech velikostech mezi 2 – 12.

Na rozdíl od smršťovací hadičky se nenarovnají a ani se neroztrhnou. Není potřeba je zahřívat nad parou, abyste je vytvarovali. Pokud se váš háček ztupí, můžete je snadno sundat a použít znovu. Háček s navlečeným Mouthsnaggerem dramaticky zvýší účinnost vašeho návazce a přivede do vašeho podběráku mnohem více ryb.

Balení: 8 ks. v balení.