zoufalirybari.cz

Carp ´R´ Us Návazcová šňůra Smooth Hooklink Braid 20m – 0,14mm, 15lb

Tento žádaný produkt Carp ´R´ Us Návazcová šňůra Smooth Hooklink od společnosti s výborným jménem Carp ´R´ Us můžete koupit momentálně v naši nabídce za výhodné peníze! Nyní za 342 Kč.
EAN: 8592400999524
Carp ´R´ Us Návazcová šňůra Smooth Hooklink Braid 20m - 0

Na trhu je k dostání tolik různých pletených návazcových šňůrek. Jak ale vybrat tu správnou? Je to složité. Jako společnosti, která se pohybuje v oblasti koncových udic a návazců nám bylo nabízeno doslova stovky různých materiálů, abychom je vyzkoušeli a případně je zařadili do sortimentu.

Na trhu je k dostání tolik různých pletených návazcových šňůrek. Jak ale vybrat tu správnou? Je to složité. Jako společnosti, která se pohybuje v oblasti koncových udic a návazců nám bylo nabízeno doslova stovky různých materiálů, abychom je vyzkoušeli a případně je zařadili do sortimentu. Tuto šňůrku jsme používali už před 10ti lety a nikdy jsme nezaznamenali stížnost nebo reklamaci kvůli jejímu praskání nebo slabosti v uzlu. PROSTĚ NEMÁME DŮVOD JI MĚNIT. Začaly se množit žádosti, zda bychom nemohli prodávat. A tady je. Je zbarvená do šeda, protože tato barva je dobrá pro většinu typů dna. Je splétaná velmi precizně a vysoce oděruvzdorná s obrovskou uzlovou pevností.

Nyní nově i ve verzi 45lb pro lov v extrémních podmínkách!

Průměry jednotlivých libráží:

  • 15 lb – 0,14 mm
  • 25 lbs – 0,18 mm
  • 45 lbs – 0,22 mm