zoufalirybari.cz

Carp Inferno Boilies Hot Line Alpha – 20mm 1kg

Žádaný výrobek Carp Inferno Boilies Hot Line Alpha od známého předního výrobce Carp Inferno pohodlně pořídíte tady teď právě v akci. Nyní nakoupíte za 399 Kč.
EAN: 8594193340927
Carp Inferno Boilies Hot Line Alpha - 20mm 1kg

Řada
Hot
Line
je
vlajkovou
lodí
produktů
firmy
a
naleznete
v

výběr
těch
nejlepších
surovin,
které
v
boilies
mohou
být
použity.

Řada Hot Line je vlajkovou lodí produktů firmy a naleznete v ní výběr těch nejlepších surovin, které v boilies mohou být použity.

Sám název napovídá, že se jedná o pálivé boilies a to je ještě obohacené o výběr velice zajímavých esencí. Boilies bylo poctivě testováno a vylepšováno celou předchozí sezónu na všech typech vod, kde našim spolupracovníkům přineslo opravdu velké množství kapitálních úlovků.

HOT LINE je pálivé boilie, které je funkční celoročně, ale pro svou pikantnost výborně funguje i ve studené vodě. Jedná se o výběr těch nejlepších složek pro výrobu boilies. Celá řada je postavená na velmi kvalitních surovinách: Robin Red, Krillová a Tuňáková moučka, GLM extrakt, sardinkový protein, španělský pepř a konopí. Hlavní tekutou složkou je výtažek z chilli. Použitím těch nejkvalitnějších surovin jsme vytvořili vynikající boilies pro rybáře kteří chtějí TOP nástrahu.