zoufalirybari.cz

Black Cat Naviják Catextreme 65

Tento unikátní produkt Black Cat Naviják Catextreme od našeho výrobce Black Cat snadno pořídíte zde v bezva akci! Produkt koupíte teď u nás za 4 329 Kč.
EAN: 4029569267682
Black Cat Naviják Catextreme 65
Ověřit dostupnost »
Značka: Black Cat
4 329

Série smekacích navijáků Buster byla vyvinuta pro nekompromisní lov sumců a svými 4 dostupnými velikostmi pokrývá velmi široké spektrum využití při jednotlivých technikách.

Pracant pro příznivce lovu sumců. Lov největší sladkovodní evropské ryby vyžaduje náčiní s extrémní možností zatížení. S Black Catextreme vám nabízíme spolehlivý smekací naviják ve třech nejdůležitějších velikostech dle potřeby použití.

BC Extreme nadchne nejen svou nezničitelnou osou, ale i silovou kličkou Power pro nejvyšší přenos síly a brzdným systémem se silou medvěda. Velikosti 55 a 65 najdou své uplatnění při aktivním rybaření, přivlači a vertikální přívlači. Velikost 85 se výtečně hodí pro lov s bójemi a na položenou ze břehu s velkými nástrahami na velké vzdálenosti. Navijáky Black Catextreme jsou vyvinuty speciálně pro lov s pletenými šňůrami. Garantují optimální přenos síly a harmonické stahování i v případě větších nástrah.

  • Převod: 5,6:1
  • Náhradní cívka: E-Spule Catextreme 55
  • Ložiska: 6
  • Hmotnost: 643g