Black Cat Gumová nástraha Curly Worm Motor Oil – 24g 17cm

Hodně povedený kousek Black Cat Gumová nástraha od značky se zárukou kvality Black Cat snadno získáte teď za zcela nejnižší cenu! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 119 Kč. EAN: 4029569279760
Black Cat Gumová nástraha Curly Worm Motor Oil - 24g 17cm
Značka: Black Cat
119 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Shad Worm je gumová nástraha s délkou 17 centimetrů a vynikajícími vlastnostmi chodu, speciálně vyvinutá Stefanem Seußem.

Shad Worm je gumová nástraha s délkou 17 centimetrů a vynikajícími vlastnostmi chodu, speciálně vyvinutá Stefanem Seußem.

Konvexní tvar rybího skeletu z mnoha měkkých na sebe navazujících lamel téměř ze 100 % imituje pohyb potravní ryby ve vodě. Rozšířený lopatkový ocas tvoří konec těla. Nástrahu lze nasadit při klasické přívlači na nahazování, ale také při vertikálním rybolovu těsně nade dnem.

Již při velmi pomalém přitahování při přívlačových technikách, ale také při pouhém vertikálním držení vytváří Shad Worm skze proudy vody proudící mezi lamelami dráždivý pohyb kompletního těla. Pro optimální pozici k umístění háčku je vybraná zádová část Shad Wormu, aby bylo možné perfektně namontovat jigovou hlavičku, v ideálním případě jednoháček BC Single Hook.