zoufalirybari.cz

Black Cat Chrastítko Propeller Rasseln černá 2ks – 2,4cm

Hodně žádaný produkt Black Cat Chrastítko Propeller Rasseln černá od značky se zárukou kvality Black Cat máte možnost nakoupit na našich stránkách za výprodejovou cenu! Teď za akční cenu 78 Kč.
EAN: 4029569292233
Black Cat Chrastítko Propeller Rasseln černá 2ks - 2

Chrasticí vrtulka pro flexibilní montáž na návazci přímo před nástrahou. Chrasticí vrtulka začíná rotovat kolem své osy už v případě velmi lehkého proudu ve vodě a malé olověné kuličky umístěné uvnitř vrtule se starají o silný zvukový projev.

Chrasticí vrtulka pro flexibilní montáž na návazci přímo před nástrahou. Chrasticí vrtulka začíná rotovat kolem své osy už v případě velmi lehkého proudu ve vodě a malé olověné kuličky umístěné uvnitř vrtule se starají o silný zvukový projev. Chrasticí vrtulka platí v tekoucích vodách za skutečný magnet při cíleném lovu sumců.

  • SVŮDNĚJŠÍ VÍŘENÍ VODY: vrtulka s chrasticími kuličkami se otáčí na návazci před nástrahou a stará se o svůdné a pro ryby lákavé vodní turbulence.
  • HLASITÝ CHRASTICÍ EFEKT: kuličky uvnitř vrtulky vytvářejí při rotaci klapavé zvuky, které dravé ryby na řece nenechají klidnými.
  • AKTIVNÍ PREZENTACE NÁSTRAH: vrtulka s chrasticími kuličkami umožňuje v proudu svůdněji prezentovat svazek rousnic, cáry z chobotnice a nástražní ryby těsně nade dnem.
  • JEDNODUCHÁ MONTÁŽ: vrtulka s chrastítkem se jednoduše zafixuje na návazci se zvoleným odstupem mezi dvě pevné zarážky.