zoufalirybari.cz

Berkley Vosí larva Gulp! Honey Worm – Bubblegum

Hodně povedený produkt Berkley Vosí larva Gulp! Honey od dodavatele se skvělou pověstí Berkley jednoduše můžete získat na našich stránkách teď za rozumné peníze. Nabídka již od 204 Kč.
EAN: 0028632287705
Berkley Vosí larva Gulp! Honey Worm - Bubblegum

Gulp! nástrahy jsou 100% biologicky rozložitelné měkké návnady vyrobené ze škrobu a pryskyřic na bázi vody, nikoliv z plastu.

Gulp! nástrahy jsou 100% biologicky rozložitelné měkké návnady vyrobené ze škrobu a pryskyřic na bázi vody, nikoliv z plastu. Díky jejich složení a použití pryskyřic na bázi vody je rozptyl atraktantů 400x rychlejší oproti klasickým gumovým nástrahám. Uvolňování aromata nastává okamžitě po dopadu nástrahy do vody a pokračuje ve vytváření pachové stopy a lákáni ryb z větších vzdáleností.

Porézní materiál velmi dobře nasává tekuté atraktanty a uvolňuje je při každém útoku dravce. Nástrahy mohou být dipované tekutými atraktanty a aromaty nekonečně mnoho krát! Při chytání na nástrahy Gulp! je důležité pomalé vedení nástrahy, pro lepší využití schopnosti nástrahy uvolňovat aroma a zanechávat pachovou stopu.

Berkley Honey Worm patří mezi nejúspěšnější nástrahy pro lov pstruhů v tekoucích, ale i stojatých vodách. Ve verzi Gulp! jsou dostupné v sedmi barvách, ve velikosti 3,3cm a 4,5cm.

  • Velikost: 3,3cm
  • Barva: Black, Bubblegum, Chartreuse, Honey Yellow, Milky White, Natural, Orange, Spring Green
  • Počet ks v balení: 18ks