Berkley Vosí larva Gulp! Honey Worm – Bubblegum

Oblíbený a kvalitní výrobek Berkley Vosí larva Gulp! od skvělého výrobce Berkley k dostání na našich stránkách teď právě za nejnižší cenu. Nyní za 204 Kč. EAN: 0028632287705
Berkley Vosí larva Gulp! Honey Worm - Bubblegum
Značka: Berkley
204 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Gulp! nástrahy jsou 100% biologicky rozložitelné měkké návnady vyrobené ze škrobu a pryskyřic na bázi vody, nikoliv z plastu.

Gulp! nástrahy jsou 100% biologicky rozložitelné měkké návnady vyrobené ze škrobu a pryskyřic na bázi vody, nikoliv z plastu. Díky jejich složení a použití pryskyřic na bázi vody je rozptyl atraktantů 400x rychlejší oproti klasickým gumovým nástrahám. Uvolňování aromata nastává okamžitě po dopadu nástrahy do vody a pokračuje ve vytváření pachové stopy a lákáni ryb z větších vzdáleností.

Porézní materiál velmi dobře nasává tekuté atraktanty a uvolňuje je při každém útoku dravce. Nástrahy mohou být dipované tekutými atraktanty a aromaty nekonečně mnoho krát! Při chytání na nástrahy Gulp! je důležité pomalé vedení nástrahy, pro lepší využití schopnosti nástrahy uvolňovat aroma a zanechávat pachovou stopu.

Berkley Honey Worm patří mezi nejúspěšnější nástrahy pro lov pstruhů v tekoucích, ale i stojatých vodách. Ve verzi Gulp! jsou dostupné v sedmi barvách, ve velikosti 3,3cm a 4,5cm.

  • Velikost: 3,3cm
  • Barva: Black, Bubblegum, Chartreuse, Honey Yellow, Milky White, Natural, Orange, Spring Green
  • Počet ks v balení: 18ks