zoufalirybari.cz

Avid Vážící sak Camo Recovery Sling Standard

Tento oblíbený kus Avid Vážící sak Camo Recovery značky Avid máte možnost pořídit momentálně na webu opravdu levně! Zrovna teď v akci za 868 Kč.
EAN: 5056317706796
Avid Vážící sak Camo Recovery Sling Standard
Ověřit dostupnost »
Značka: Avid
868

Přechovávací sak Camo Recovery Sling byl navržen a vytvořen s důrazem na šetrnost a bezpečnost pro ryby.

Přechovávací sak Camo Recovery Sling byl navržen a vytvořen s důrazem na šetrnost a bezpečnost pro ryby. Na sak je použita velice jemná síťovina, přes kterou velmi dobře proudí voda, což úlovku poskytuje skvělé podmínky, aby po boji nabral sílu a mohl se bez stresu a bezpečně vrátit do hlubin.

Nový design v Avid Camo vzoru nejen že vypadá stylově, ale materiál je především lehký, rychle schnoucí a odolný. Provázek na uvázaní je ve fluoro žluté barvě, je na něm žlutý plovák a na konci provázku je šroub, který pasuje do rybářské vidličky. Sak se směrem dolů zužuje, což zajišťuje, že ryby v něm zůstanou vždy v přirozením poloze a nijak se nepřetáčí třeba na bok. Přirozená poloha je důležitá pro jejich rekonvalescenci po souboji. Na mnoho anglických vodách je zakázáno nosit k vodě přechovávácí saky, protože se tam nesmí sakovat. Takže jsou dovoleny pouze vážicí saky.

Proto je náš Recovery sling vybaven 4 odnímatelnými plováky, které když jsou oddělané, tak se ze saku stává právě vážící sak. Rybáři tak nemusí vlastnit dva saky, ale vše zvládne náš Recovery sling. Sak je dodáván s vodotěsným obalem, který nejen že brání vytékání vody během přepravy, ale také zadržuje nepříjemný zápach.

  • Navrženo s maximálním ohledem na zdraví ryby
  • Velmi lehký síťovaný materiál s dobrou průchodností vody
  • Avid Camo vzor Fluoro žlutý provázek s mosazným šroubem a plovákem
  • Zúžený profil pomáhá rybám zůstat vzpřímeně 4 nezávisle odnímatelné plováky umožňují změnit přechovávací sak na vážící sak
  • Dodává se ve 100% vodotěsném obalu
  • K dispozici ve velikostech Standard a XL