zoufalirybari.cz

Avid Pouzdro na prut Compound Luggage Single Rod Sleeve 12ft

Akční produkt Avid Pouzdro na prut Compound Luggage od společnosti s dlouholetou tradicí Avid lze pořídit momentálně na našich stránkách za výprodejovou cenu! V akci za cenu 875 Kč.
EAN: 5056317707755
Avid Pouzdro na prut Compound Luggage Single Rod Sleeve 12ft
Ověřit dostupnost »
Značka: Avid
875

Řada taškoviny Compound usnadňuje výměnu zavazadel tak, aby vyhovovala vašim rybářským potřebám.

Řada taškoviny Compound usnadňuje výměnu zavazadel tak, aby vyhovovala vašim rybářským potřebám.

Celou řadu lze univerzálně vzájemně napasovat, abyste ušetřili místo a v konečném důsledku i čas během vašich sezení. Nešetřilo se na žádných nákladech a to se odráží na kvalitě produktů, decentním vzhledu a přizpůsobitelné konfiguraci, díky nimž vyčnívá z davu. Dávno pryč jsou dny, kdy se tápalo kolem zarovnávání zipů. Systém Compound klipu vás zbaví veškerého zmatku a umožní vám skládat zavazadla dohromady, jak to vyžaduje rybářská situace. Bez ohledu na vaši rybářskou situaci vám řada zavazadel Compound pomůže strávit více času rybařením a méně času organizováním vašeho náčiní.

Compound Single Rod Sleeves nabízí decentní elegantní vzhled a komplexní ochranu pro vaše jednoduché pruty, ať už jde o pruty Floater, Spod/Marker nebo vaše jiné rybářské pruty, můžete si být jisti, že váš prut a naviják jsou chráněny na místě. Nastavitelný ramenní popruh nabízí pohodlí během těchto dlouhých procházek a nadrozměrný naviják a zadní část usnadňují umístění i těch největších navijáků a 50mm kroužkových prutů. Malá kapsa a smyčka na suchý zip na vnější straně rukávů umožňují nošení síťových systémů na vnější straně rukávů. Systém uchycení popruhu umožňuje použití libovolného složeného pouzdra s jakýmkoliv pouzdrem na prut, což poskytuje dokonalé místo pro umístění plovákového/stalkingového koncového náčiní, aniž by jej bylo nutné nosit v oddělených prostředcích, což rybáři dává větší volnost při hledání kořisti. .

  • Umožňuje snadné umístění vašich prutů a navijáků
  • Elegantní decentní vzhled
  • Robustní 10 mm zipy
  • EVA rukojeti
  • Nastavitelný pohodlný ramenní popruh
  • Lze je kombinovat s použitím „AVID Compound Sleeve Transporter“
  • Jakékoli malé/velké tašky řady Compound na náčiní lze připevnit pomocí popruhu a klipového systému
  • K dispozici v 10 stopách a 12 stopách