zoufalirybari.cz

Avid Distanční tyče Screw Point Yard Sticks

Diskontní výrobek Avid Distanční tyče Screw Point od skvělého výrobce Avid snadno seženete právě teď u nás za rozumné peníze. Ve skvělé akci za 850 Kč.
EAN: 5055977480831
Avid Distanční tyče Screw Point Yard Sticks
Ověřit dostupnost »
Značka: Avid
850

Distanční tyče přinášejí možnost si na svých prutech přesně odměřit vzdálenost, na kterou chceme nahazovat. Tyto speciální tyče mají na rozdíl od klasických vidliček několik výhod.

Distanční tyče přinášejí možnost si na svých prutech přesně odměřit vzdálenost, na kterou chceme nahazovat. Tyto speciální tyče mají na rozdíl od klasických vidliček několik výhod. Distanční tyče jsou dodávány s 12 stop (366cm) dlouhým provázkem, který lze díky klipům jednoduše přichytit na tyče.

Tím si nastavíte přesnou vzdálenost, s kterou můžete dál počítat. Na provázku jsou navlečeny tři různě barevné cvočky, kterými si můžete vyznačit tři místa. Tohle zaručuje opravdu úplně přesné odměření. I několik cm může hrát velkou roli, hlavně pokud chceme lovit na opravdu malém místě.

Na rozdíl od klasických vidliček jsou distanční tyče na konci mírně zahlé. Tohle zahnutí nám zaručuje, že vlasec bude při navíjení krásně klouzat po tyči. Nebude se nikde zadrhávat nedej bože poškozovat, jako třeba na klasických vidličkách.

Navíc nemusíme prutem hýbat ze strany na stranu, ale stačí mít prut v jedné poloze mezi tyčemi. Tento konkrétní typ má navíc zavrtávací hrot, díky kterému tyčku lehce zavrtáte i do tvrdé země. Další vychytávkou jsou koncovky z fluorescenčního materiálu, díky kterým bude snadné odměřování i v noci.