Avid Carp Ujímaný Šokový Vlasec Outline Tapered Leader Camo – 0,28 – 0,57mm

Hodně povedený výrobek Avid Carp Ujímaný Šokový Vlasec Outline originál od značky Avid snadno můžete pořídit v aktuální nabídce za výhodné peníze! Stojí teď u nás 249 Kč. EAN: 5056317720754
Avid Carp Ujímaný Šokový Vlasec Outline Tapered Leader Camo - 0
Značka: Avid
249 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Vlasec Outline se stal mezi našimi zákazníky velmi oblíbený, a to především díky svým nahazovacím vlastnostem, odolnosti proti oděru a skvělým maskováním.

 

Vlasec Outline se stal mezi našimi zákazníky velmi oblíbený, a to především díky svým nahazovacím vlastnostem, odolnosti proti oděru a skvělým maskováním.

Outline Camo Tapered Leader není nic jiného než ujímaný odhozový vlasec. Tento ujímaný šokáč se skvěle hodí k našemu klasickému vlasci Outline Camo Reel Line. V kombinaci těchto dvou vlasců dokážete bezpečně daleko nahazovat a celá sestava bude maximálně nenápadná.

Vlasec má stejně skvělé vlastnosti, jako celá řada vlasců Outline, navíc je tedy ujímaný, což znamená, že se jeho průměr postupně snižuje. Díky tomu je ve spoji s kmenovým vlascem tenčí část a spojovací uzel je malinký a nezadrhává se tak v očkách prutu při razantních náhozech.

Vlasec je rychle potápivý a drží skvěle na dně ať už chytáte na dlouhý odhoz, nebo s povolenými vlasci.

Jeho vysoká odolnost proti oděru se skvěle uplatní právě na posledních metrech sestavy, třeba když chytáte právě s tenčím kmenem.

Tu nejhorší práci v těžkých podmínkách pak odvede tento ujímaný vlasec a vy můžete být v klidu.

Specifikace:

  • Balení obsahuje 3 ujímané vlasce
  • Kamuflážová úprava Outline Camo
  • Vysoká odolnost proti oděru
  • Rychle potápivý